درباره آیوتی فیگ

شرکت دانش بنیان آیوتی فیگ (شبکه اشیاء هوشمند انجیر) از سال 1397 با هدف بهبود کیفیت زندگی، رشد بهره وری در صنعت و افزایش امنیت و آسایش در جامعه به کمک تکنولوژی های روز مبتنی بر آیوتی (IoT)، اقدام به هوشمند سازی واحد های مختلف صنعتی، مراکز عمومی و خصوصی مانند بیمارستان ها، مدارس، فروشگاه ها، کارخانه ها و ... کرده است. یکی از مهمترین مولفه های افراد یا اشیاء در محیط موقعیت دقیق آنها است.

تمرکز اصلی شرکت آیوتی فیگ بر روی سیستم های مبتنی بر موقعیت بوده که با بهره مندی از این سیستم ها می توان موقعیت افراد، محصولات، ماشین ها، تجهیزات و هرآنچه که در کسب و کار از لحاظ موقعیت پر اهمیت است را شناسایی و ردیابی کرد و اطلاعات استخراج شده را مورد تحلیل و بررسی قرار داد.

شرکت دانش بنیان آیوتی فیگ با بهره مندی از متخصصین در حوزه های مختلف توانایی بالایی در طراحی سیستم ها در لایه های مختلف شامل سخت افزار، نرم افزار، رابط کاربری و معماری سیستم را دارد.

توانایی طراحی و اجرای سیستم، این امکان را برای شرکت آیوتی فیگ فراهم کرده است که می تواند بهترین و مناسب ترین راهکار در حوزه دانشی خود را برای کسب و کار شما پیشنهاد دهد.

اگر به دنبال یافتن راهکاری متناسب با کسب و کار خود هستید هم صحبتی با شما باعث افتخار ماست.

شما را به نوشیدن یک فنجان قهوه دعوت می کنیم.