تشخیص موقعیت اشیا و اموال در هر لحظه

موقعیت یابی اشیاء متحرک

موقعیت یابی اشیا فرآیندی جهت پیدا کردن موقعیت ، ردیابی و مسیریابی است ، این اشیا می توانند دستگاه ها ، کالاها و ... باشند . دلایل مختلفی برای دانستن موقعیت اشیا وجود دارد : جلوگیری از گم شدن ، جلوگیری از ورود و خروج اشیا از محیط ، آنالیز های مدیریتی ، چک کردن تاریخچه جابه جایی ها و .... به این ترتیب موقعیت هر شی ء در هر لحظه در فضای شکا قابل رویت است .

قابل اعتماد

قابل اعتماد

ایمن

ایمن

دقیق

دقیق

تشخیص موقعیت اشیا و اموال در هر لحظه

تشخیص موقعیت اشیا و اموال در هر لحظه !

به کمک راهکار موقعیت یابی اشیا ، شما در هر لحظه از موقعیت دقیق اشیا با دقت بالایی در محیط خود با خبر هستید ، داشتن موقعیت دقیق اشیا ، کمک بزرگی برای ایجاد اطمینان از گم نشدن اموال ارزشمند ایجاد می کند ، از مکان های نقل و انتقال اشیا اطلاع کامل دارید و تاریخچه ای از آن را می بینید و برای پیدا کردن اشیا در محیط کافی است در عرض چند ثانیه در نرم افزار جستجو کنید .

از تعداد اشیا در محیط خیلی دقیق مطلع هستید !

از تعداد اشیا در محیط خیلی دقیق مطلع هستید !

انبارداری یکی از پر چالش ترین قسمت ها در هر سازمان است ، با کمک موقعیت یابی اشیا ، شما به طور دقیق می دانید که در همین لحظه از هر شی ء و از هر نوع چه تعداد موجود دارید و هر کدام دقیقا در کدام قسمت از محیط قرار گرفته اند .

هشدار برای  کالاهای خاص

هشدار برای کالاهای خاص

اشیا و کالا ها در موقعیت های مختلف می توانند شرایط خاصی داشته باشند که در صورت عدم اطلاع می توانند منجر به ایجاد خطر ، کندی ، بی نظمی و زیان شوند . شرایطی مثل نزدیک شدن به تاریخ انقضا کالا ها در انبار ، قرارگرفتن در محل نامناسب ، خارج شدن از محیط و ... . به کمک راهکارهای موقعیت یابی بلافاصله متوجه این تغییرات می شوید و می توانید اقدامات لازم را به سرعت انجام دهید .

بهترین مکان برای اشیا و کالا ها را می دانید !

بهترین مکان برای اشیا و کالا ها را می دانید !

با دانستن موقعیت تمام اشیا در هر لحظه ، فضاهای خالی انبار و مکان های مختلف قابل شناسایی است ، به این ترتیب به سرعت و با توجه به نوع کالاها و اشیا بهترین مکان جای گیری کالاهای جدید از نظر فضاسازی و شرایط محیطی مشخص می شود .