موقعیت یابی لیفتراک

موقعیت یابی لیفتراک

موقعیت یابی لیفتراک یا هر وسیله حمل و نقل دیگری مانند انواع تراک ها ، بالابر ها و ... فرآیندی است جهت داشتن موقعیت دقیق ، ردیابی و مسیریابی به جهت افزایش بهره وری از وسایل حمل و نقل ، جلوگیری از ازدحام و تصادف و افزایش سرعت در جریان فعالیت ، که همراه با تحلیل های بسیار مهم و پیچیده ، کنترل قسمت های مختلف محیط را در دست می گیرید .

قابل اعتماد

قابل اعتماد

ایمن

ایمن

دقیق

دقیق

موقعیت هر لیفتراک را خیلی دقیق در هر لحظه میدانید

موقعیت هر لیفتراک را خیلی دقیق در هر لحظه میدانید !

در هر لحظه و به صورت آنلاین ، موقعیت تمام لیفتراک ها با دقت بسیار بالایی در اختیار شماست ، شما می دانید که هر لیفتراک در کدام موقعیت از محیط است ، در حال طی کردن چه مسیری است و در بازه های زمانی مختلف چه مسیر هایی را طی کرده است .

اطلاعات با ارزشی از هر لیفتراک در اختیار دارید

اطلاعات با ارزشی از هر لیفتراک در اختیار دارید !

در ازای هر لیفتراک اطلاعات بسیار مهمی در اختیار شما قرار می گیرد ، اطلاعاتی مثل سرعت هر لیفتراک که می تواند بسیار حساس باشد ، وضعیت هر لیفتراک از جهت همراه داشتن بار یا خالی بودن ، مسافت طی شده توسط هر لیفتراک ، تعداد دفعات روشن و خاموش شدن و ... که با داشتن امکان ایجاد هشدار شرایط خطرناک تحت کنترل قرار می گیرد .

اطلاعات راننده هر لیفتراک در اختیار شماست

اطلاعات راننده هر لیفتراک در اختیار شماست !

گاهی دانستن اپراتور های هر لیفتراک اهمیت بالایی پیدا می کند ، شما در هر لحظه میتوانید اپراتور های فعال در ازای هر لیفتراک را ببینید ، علاوه بر اینکه تاریخچه ای از اپراتور ها و لیفتراک های مرتبط در اختیار شماست که به کمک این اطلاعات ارزشمند تصمیمات مهمی با دقت بالا می توان اتخاذ کرد .

مسیرهای بهینه را می دانید

مسیرهای بهینه را می دانید !

با دانستن موقعیت لیفتراک ، تاریخچه ای از مسیرهای عبوری لیفتراک ها و نقشه دقیقی از محیط ، بررسی های مفیدی بر روی مسیرهای عبوری صورت می گیرد که شما را به دانستن بهینه ترین و ایمن ترین مسیرهای عبوری نزدیک می کند ؛ به این ترتیب ، سرعت ، ایمنی و کارایی بالا می رود

اطلاعات مهم هر لحظه در نقشه

از اطلاعات مهم در هر لحظه بر روی نقشه ای از محیط مطلع باشید

از طریق نرم افزاری که در اختیارتان قرار می گیرد در هر لحظه اطلاعات دقیقی از موقعیت لیفتراک ها ، رانندگان لیفتراک ها ، سرعت حرکت لیفتراک ها و ... بر روی نقشه ای از محیط مورد نظر شما در دسترس شماست . .اطلاعات مفیدی از پر یا خالی بودن لیفتراک ها ، سرعت بالاتر از حد مجاز و ... به سادگی در اختیارتان قرار می گیرد و شرایط را برای نظارت تمام و کمال از محیط فراهم می کند

اطلاعات دقیق با جزءیات

گزارشات دقیق با جزئیات بالا

داشتن گزارشاتی که شامل جزئیات بالا و تجمیع شده است از نکات کلیدی در گرفتن تصمیمات درست و دقیق توسط مدیران میانی و ارشد است .با داشتن امکان سرچ ، مرتب سازی و فیلتر های متنوع در نرم افزار در بازه ها و شرایط مختلف سرعت در پیدا نتیجه مورد نظرتان بسیار بالا می رود و در تصمیم گیری ها کمک شایان توجهی می شود .

گزارشات دقیق از وضعیت لیفتراک ها و رانندگان

گزارشات دقیق از وضعیت لیفتراک ها و رانندگان

با داشتن موقعیت لیفتراک ها شما به اطلاعات ارزشمندی از لیفتراک ها ، رانندگان و محیط خود می رسید ؛ اطلاعاتی مانند میزان جابه جایی لیفتراک ها ، تارخچه ای از مسیرهای عبوری لیفتراک ها ، وضعیت هر لیفتراک ، سرعت، مسافت ، رانندگان و ... که به کمک گزارشاتی دقیقی که در اختیار شما قرار می گیرد تمام آن ها در دسترس شماست

گزارشات تحلیلی

گزارشات تحلیلی

داشتن گزارشات تحلیلی که در کمترین زمان بیشترین اطلاعات ممکن را در اختیارتان قرار می دهد از امکاناتی است که در نرم افزار در دسترس شما قرار می گیرد . متناسب با محیط و کسب و کار شما داشبورد های تحلیلی و نمایش KPI ها نقش به سازی در تحلیل ، پیش بینی و تصمیم گیری ها دارند که این امکان برای شما فراهم است .