رونمایی ابزاری جدید برای قیمت‌گذاری راهکارهای IOT در کسب‌وکارها

شبنم جزایری  
sprit

کمپانی Sprint اخیراً اعلام کرده است که ابزار جدیدی برای راهکارهای IoT و به منظور ارزیابی و برآورد قیمت با عنوان Curiosity IoT Estimation Tool را برای مشتریان کسب‌وکارها راه‌اندازی کرده است که دسترسی سریع به داده‌ها و قیمت‌گذاری راهکارهای مبتنی بر IoT را برای مشتریان فراهم می‌کند.
اخیراً کمپانی Sprint اعلام کرده است که یک ابزار جدید برای راهکارهای IoT و به منظور ارزیابی و برآورد قیمت با عنوان Curiosity IoT Estimation Tool را برای مشتریان کسب‌وکارها راه‌اندازی کرده است که دسترسی سریع به داده‌ها و قیمت‌گذاری راهکارهای مبتنی بر IoT را برای مشتریان فراهم می‌کند. این محصول همچنین اجازه انتخاب یک یا چندین ویژگی را برای ایجاد نقطه دسترسی دلخواه (APN) و همچنین اطلاعات مربوط به برآورد قیمت‌ها را به کاربران می‌دهد.

این ابزار نرخ‌های بین‌المللی IoT را از شش منطقه مختلف در سراسر جهان ارزیابی و ارائه می‌دهد تا سایرین از برنامه‌های شرکت‌های بین‌المللی برای ساختن راهکارهای IoT و تخمین قیمت‌ها بهره‌مند شوند. این ابزار با بهره‌گیری از برآوردهای قیمت‌گذاری برای اضافه کردن هر تعداد دستگاه و خدمات مورد نیاز بدون مواجه شدن و مذاکره با یک تیم فروش، مزایای استفاده از راهکارهای IoT را به راحتی در اختیار کسب‌وکارها می‌گذارد.

Ivo Rook یکی از مدیران ارشد Sprint در این باره گفت: “صرف‌نظر از اینکه شما در چه مرحله از برنامه‌ریزی هستید، این ابزار به سرعت و به راحتی به شما کمک می‌کند تا قیمت‌های سفارشی را برای سرویس‌های IoT مورد نظر سازمان در اختیار داشته باشید.”

با عنایت به ادعای AT&T رقیب این شرکت در مورد “شبکه ۵G-E” و بازاریابی آن، Sprint در اوایل ماه جاری میلادی نیز یک آگهی تمام صفحه در نیویورک‌تایمز با عنوان ” ۵Gجعلی” منتشر کرد. با وجود بهره‌برداری از شبکه ۴G، استراتژی بازاریابی AT&T برای شبکه ۵G-E رقبا را تحریک کرده است. بر اساس نظر برخی از منتقدان، نام تجاری مورد استفاده این کمپانی فریبنده است و بعضی از مصرف‌کنندگان بر این باورند که دسترسی سریع به شبکه ۵G برای آنها ممکن شده است. پیش از این و در ماه فوریه، Sprint یک نظرسنجی انجام داد که در آن ۵۴ درصد از مصرف‌کنندگان بر این باور بودند که ۵G-E مشابه یک شبکه ۵G یا حتی بهتر از آن است.

برچسب
IOT

IoT
محوطه های دانشگاهی، شرکت ها و کارخانه ها

محوطه های دانشگاه ها مکان های تجاری شرکت ها و واحدهای تولیدی که در مساحتی بزرگ گسترش یافته اند، می توانند به راحتی مدیریت شوند....

شبنم جزایری
۲۴ تیر ۱۳۹۸
IoT
همکاری شرکت ST Engineering با نوکیا در راستای

شرکت سنگاپوری ST Engineering با نوکیا توافقنامه همکاری به امضا می‌رساند تا فعالیت خود را در حوزه فناوری‌های کلیدی نظیر شبکه 5G و IoT گسترش...

شبنم جزایری
۹ تیر ۱۳۹۸

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*