هیوندای آغاز بکار فناوری خودرو های خودران خود را اعلام کرد.

شبنم جزایری  
autonomous driving technology

فناوری خودرو های خودران از الگوهای رانندگی ای تبعیت می‌کند و تا حد امکان ایمن است. استفاده از هوش مصنوعی خودآموز به معنای این است که ویژگی‌های خودران دقیق‌تر تکرار و کنترل می‌شوند و رانندگی به طور کامل در اختیاروسیله نقلیه خواهد بود.
هیوندای در ابتدا فناوری جدید خود که کروز کنترل هوشمند خودآموز (SCC-ML) نام دارد را با ویژگی کنترل کروز اتومبیل جایگزین می‌کند.
وونگ جوون جنگ از اعضای گروه موتور هیوندای در این باره گفت:
SCC-ML جدید با استفاده از فناوری ADAS بهبود می‌بخشد تا به طور چشمگیری عملکرد ویژگی‌های خودران را بهبود بخشد.
گروه هیوندای موتور تلاش‌های توسعه در مورد فناوری‌های نوآورانه هوش مصنوعی را ادامه خواهد داد تا صنعت رانندگی خودران را هدایت کند. SCC-ML عادت‌های معمول رانندگی نظیر شتاب، تطبیق با شرایط جاده و فاصله معمول بین اتومبیل را در نظر می‌گیرد.
از سنسورهای موجود در اتومبیل به طور مداوم برای به‌روزرسانی سبک رانندگی خودرو استفاده می‌شود. CC-ML به طور ویژه به منظور جلوگیری از یادگیری الگوهای ناامن رانندگی برنامه‌ریزی شده است.
درحالی‌که این فناوری هنوز در طبقه‌بندی فناوری سطح ۲ (Level 2) قرار دارد اما یک انسان هنوز هم باید برای کنترل مجدد در دسترس باشد. هیوندای این فناوری را “سطح ۲٫۵” می‌داند. هیوندای و شرکت وابسته آن کیا موتور قصد دارند از فناوری SCC-ML در مدل‌های جدید خود استفاده کنند.

برچسب
smart city
منابع

ambulance
هوشمند سازی آمبولانس ها با اتصال به شبکه

شرکت کره ای سامسونگ در زمینه ساخت آمبولانس‌های خدمات بهداشت و سلامت ملی انگلستان (NHS) متصل به شبکه 5G با شرکت مخابراتی O2 همکاری می‌کند....

شبنم جزایری
۲ مهر ۱۳۹۸
Utilidata_App
ادغام برنامه های بهینه سازی ولتاژ در اندازه

شرکت های Utilidata و Itron با منابع خود برای مکانیزه و بهینه سازی شبکه توزیع برق و ایجاد راندمان بیشتر مشارکت کردند....

شبنم جزایری
۲۲ مرداد ۱۳۹۸

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*