کلاس آنلاین رایگان: کاربردهایIoT درپزشکی و مراقبتهای بهداشتی

شبنم جزایری  

رکت آمفنول یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات الکترونیکی، مجموعه‌ای از کلاس‌های ۲۰ دقیقه‌ای آنلاین را ایجاد کرده است که راهکارهای موجود مرتبط به کاربرد اینترنت اشیا (IoT) در پزشکی و مراقبت‌های بهداشتی را آموزش می‌دهد.
آمفنول طیف گسترده‌ای از راهکارهای ارتباطی را برای کاربردهای پزشکی دارد که شامل اتصالات I/O، اتصالات کواکسیال RF، مجموعه‌ای از کابل‌ها و راهکارهای مختلف مبتنی بر سنسور را ارائه می‌کند.

مباحث مطرح در این کلاس‌های مجازی:
کاربرد راهکار ارتباطی Amphenol RF در برنامه‌های پزشکی IoT
سنسورهای مرتبط با برنامه‌های مراقبت‌های بهداشتی
راهکارهای هوشمند ارتباطی Amphenol RF در پزشکی

در اینجا خلاصه‌ای از نمونه کلاس اول Amphenol RF Interconnect در کاربردهای اینترنت اشیا IoT در پزشکی آورده شده است:
ارتباط بی‌سیم به سرعت می تواند ستون اصلی و حیاتی برای IoT در زمینه بهداشتی فراهم کند و از این طریق می تواند نظارت بر بیمار از راه دور،سلامت قلب، فیلم بیمارستانی، انتقال داده‌ها، خدمات موقعیت مکانی تجهیزات بیمارستانی و غیره انجام دهد. اتصالات RF به طور گسترده در دستگاه‌های MRI، مانیتورها و سایر تجهیزات تصویربرداری استفاده می‌شوند.
برای کسب اطلاعات در مورد راهکارهای این شرکت برای برنامه‌های کاربردی پزشکی IoT و مراقبت‌های بهداشتی،مباحث زیر مطرح شده است.

مباحث اصلی:
محرک‌های بازار و روند گسترش سریع اینترنت اشیا IoT پزشکی
نحوه شناسایی برنامه‌های پزشکی/بهداشتی که دارای محتوای اتصال RF هستند
نوع اتصال و راهکارهای موجود در مورد Ampheonl RF
قابلیت‌های سفارشی‌سازی محصول آمفنول RF و کاربردها

مدرس این مباحث مت برک است که در حال حاضر به عنوان مدیر فروش و مدیریت برنامه برای آمفنول RF، بخشی از شرکت آمفنول فعالیت می‌کند. وی از اعضای تیم اجرایی است و از زمان آمدن در سال ۲۰۰۸، سهم قابل‌توجهی در تیم فروش داشته است. سابقه اثبات شده وی در زمینه همکاری بین گروهی و کار آزمایی او برای تفکر رو به جلو، وی را به عنوان سرمایه‌ای ارزشمند در دستیابی به اهداف رشد شرکت تبدیل کرده است. ویدیوی کلاس‌ها از طریق این لینک زیر در دسترس هستند:

Interconnect and Sensing Solutions in Medical IoT and Healthcare Applications

برچسب
IOT

بلوتوث SIG درگجت های پوشیدنی برای آشکارسازی قرار

گروه پشتیبان استاندارد بلوتوث در نظر دارد امکان تشخیص قرار گرفتن در معرض COVID-19 را به دستگاه های پوشیدنی اضافه کند. اخیراً گروه محقق بلوتوث...

شبنم جزایری
1 سپتامبر 2020
افزایش سرمایه گذاری سازندگان IoT برای خدمات بهداشتی

شرکت های Withings سازنده دستگاه IoT  با ۶۰ میلیون دلار  سرمایه گذاری جمع آوری کرده است تا دیدگاه های خود را در ارائه خدمات B2B...

شبنم جزایری
18 آگوست 2020

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*