موقعیت یابی افراد

موقعیت یابی افراد

موقعیت یابی افراد ، کارکنان ، مشتری ها ، خدمه ، نگهبانان و... فرآیندی است شامل داشتن موقعیت دقیق افراد ، ردیابی و مسیریابی که از جهات بسیاری حائز اهمیت است مواردی مانند اطمینان از امنیت و ایمنی افراد ، اطمینان از ایمنی محیط ، افزایش کارایی در کارکنان ، کمک به تکنینک های مختلف بازاریابی و سنجش مشتریان و ... .

قابل اعتماد

قابل اعتماد

ایمن

ایمن

دقیق

دقیق

موقعیت هر  فرد را در هر لحظه می دانید

موقعیت هر فرد را در هر لحظه می دانید

به کمک موقعیت یابی افراد در محیط، در هر لحظه اطلاع دارید که هر فرد در کدام موقعیت قرار دارد، این کار به شما کمک می کند تا علاوه بر اطمینان از حضور افراد، مطمئن شوید که افراد خاصی مانند نگهبانان، خدمه و دیگر کارکنان در موقعیت های درست و از پیش تعیین شده خود هستند.

 محاسبه فاصله افراد در محیط

محاسبه فاصله افراد در محیط

با شیوع ویروس کرونا در دنیا ، سیاست های فاصله گذاری میان افراد اهمیت بسیاری پیدا کرده است ، کنترل فاصله گذاری ها در شرکت ها توسط راهکارهای موقعیت یابی افراد در محیط امکان پذیر است و به کمک ارسال آلارم ، هشدارهای لازم برای افزایش فاصله بین افراد داده می شود تا احتمال ابتلا و شیوع ویروس های مختلف از جمله کرونا که به خصوص در مکان های بسته خطر بیشتری دارد ، کاهش داده شود .

اعلام هشدار حضور افراد در مکان های پر خطر

اعلام هشدار حضور افراد در مکان های پر خطر

کنترل مکان های پرخطر از جهت ورود و خروج افراد به کمک راهکارهای موقعیت یابی امکان پذیر است ، با ورود افراد غیر مجاز به مکان های ممنوعه هشدارهایی ارسال می شود تا از وقوع اتفاقات نا گوار پیشگیری شود ؛ علاوه بر اینکه با دانستن تعداد افراد حاضر در این محیط ها به نیرو های امدادی کمک بسیاری می شود .

مشخص شدن تعداد افراد در محیط

مشخص شدن تعداد افراد در محیط

دانستن تعداد افراد در هر محیط می تواند پر اهمیت و حساس باشد ، به کمک موقعیت یابی افراد شما در هر لحظه از تعداد افراد در بخش های مختلف محیط مطلع هستید ، حتی می توانید در بازه های زمانی مختلف تعداد افراد را در محیط های مختلف و یا در یک محیط خاص مقایسه کنید .

قطع کارکرد با حضور افراد

قطع کارکرد با حضور افراد

بسیاری از فعالیت های صنعتی برای انسان ها بسیار مضر و خطرناک است است ، با تشخیص ورود افراد به این محیط ها می توان متناسب با محیط و خطراتی که افراد را تهدید می کند اقداماتی انجام داد برای مثال به لیفتراک ها هشدار داد ، دستگاه های خطرناک را متوقف کرد و یا به افراد هشدار داد که محیط دارای شرایط خرناکی برای حضور آن هاست تا سریعا محیط را ترک کنند.

حضور و غیاب و پیدا کردن افراد در محیط

حضور و غیاب و پیدا کردن افراد در محیط

مشکل بسیاری از سازمان ها تشخیص حضور افراد و پیدا کردن افراد در محیط است . به کمک راهکارهای موقعیت یابی در هر لحظه می توانید از حضور یا غیاب افراد و محل حضور آن ها مطلع شوید . این امتیاز علاوه بر اینکه در روزهای عادی بسیار کمک کننده است در شرایط بحرانی در پیدا کردن سریع افراد و اطمینان از حضور آن ها در مناطق امن اهمیت دو چندانی پیدا می کند .